DVC Eksaarde organieert samen met Volley Vlaanderen en Sport Vlaanderen een opleiding Start 2 Coach. De lessen zullen plaatsvinden in Sporthal De Muylaert, Muylaertstraat te Eksaarde. De opleiding start in oktober 2025 en bestaat uit 3 opleidingsdagen en een examendag.

De doelstelling van het jeugdsportfonds is de kwaliteit van de jeugdwerking in de volleybalclubs te verhogen en dat bijgevolg meer jeugd zich aansluit bij uw volleybalclub. Via een puntensysteem worden de inhoudelijke criteria rechtstreeks gekoppeld aan de subsidies die de clubs kunnen verdienen. Het project wordt gesteund door Sport Vlaanderen.

Met de nodige fierheid ontvingen we opnieuw een label van het jeugdsportfonds.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze club draait op de inzet van vele vrijwilligers die zich met hart en ziel inzetten voor het succes van de club. Naast de actieve ouders die zorgen voor het vervoer, de snacks, het markeren en de ploegverantwoordelijken, zijn er ook onze bestuursleden die dag in dag uit hun tijd en energie steken om alles in goede banen te leiden.

Activiteiten
Wedstrijden deze week
Sponsors
Verjaardagen
10/05
Lobke Laseur
13/05
Lien Van Damme

© website powered by Twizzit.com